In de BAN van badminton!

Senioren teams

Teamindeling seizoen 2022-2023 voor de bondscompetitie teams.

Versie: 05-09-2022
Team Klasse Naam Speler Trainingstijden Trainer(s)
1 4e divisie Richard de Jong Icoon dinsdag Bart-Jan en Roger
1 4e divisie Jaap van Woudenberg 20:00 tot 21:30 uur  
1 4e divisie Marieke de Jonge Icoon donderdag  
1 4e divisie Myrthe Francke 20:00 tot 21:30 uur  
         
2 4e divisie Niels van Rijn Icoon dinsdag Bart-Jan en Roger
2 4e divisie Bart Casteel 20:00 tot 21:30 uur  
2 4e divisie Remco Stoffer Icoon donderdag  
2 4e divisie Liesbeth Harkema 20:00 tot 21:30 uur  
2 4e divisie Esther de Jong    
         
3 5e divisie Bram Kodde Icoon dinsdag Bart-Jan en Roger
3 5e divisie Niels Stoffer 20:00 tot 21:30 uur  
3 5e divisie Julie Koster Icoon donderdag  
3 5e divisie Maud Bos 20:00 tot 21:30 uur  
3 5e divisie Anne van Spengen    
         
4 5e divisie Chris Ketterink Icoon dinsdag Bart-Jan en Roger
4 5e divisie Kevin van den Burg 20:00 tot 21:30 uur  
4 5e divisie Chantal Stokkentre Icoon donderdag  
4 5e divisie Myrthe Stokkentre 20:00 tot 21:30 uur  
         
5 5e divisie Rick Pelgrum Icoon dinsdag Olaf
5 5e divisie Tom Pelgrum 20:00 tot 21:30 uur  
5 5e divisie Joshua Donker Icoon donderdag  
5 5e divisie Diantha Cannegieter 20:00 tot 21:30 uur  
5 5e divisie Lionne Blik    
         
6 6e divisie Nathan Krijnen Icoon dinsdag Olaf
6 6e divisie Max Blankestijn 20:00 tot 21:30 uur  
6 6e divisie Thijmen Stoffer Icoon donderdag  
6 6e divisie Larissa van Woerkom 20:00 tot 21:30 uur  
6 6e divisie Amber Bijlsma    
6 6e divisie Yasmijn Stokkentre    
         
7 7e divisie veer Sanne Huurdeman Icoon dinsdag Olaf
7 7e divisie veer Finn Veltman 20:00 tot 21:30 uur  
7 7e divisie veer Imke de Meijer Icoon donderdag  
7 7e divisie veer Sacha van Hal 20:00 tot 21:30 uur  
         
8 7e Divisie Jan Molenkamp Icoon woensdag Jeroen
8 7e Divisie Erwin Frederiksen 20:00 tot 21:30 uur  
8 7e Divisie Duco Geels    
8 7e Divisie Cindy Geenen    
8 7e Divisie Annelies van der Ham    
8 7e Divisie Elly Voorn    
         
9 8e Divisie Ton Linders Icoon woensdag Jeroen
9 8e Divisie Chris Francke 20:00 tot 21:30 uur  
9 8e Divisie Eric van Woudenberg    
9 8e Divisie Bernadette van den Berg    
9 8e Divisie Denise Lammers    
         
Reserve spelers      
  Reserve Mark van Woerkom Icoon dinsdag  
  Reserve Merel de Groot 20:00 tot 21:30 uur  
  Reserve Aron Peters Icoon donderdag  
  Reserve Mariëlle Uildriks 20:00 tot 21:30 uur  
  Reserve Sem van der Meulen    
  Reserve Raymond Subroto    
  Reserve Elvira van Zwieten    
         
  Reserve Alec Hurkmans Icoon woensdag  
  Reserve Nils Terlien 20:00 tot 21:30 uur