Senioren teams seizoen 2019-2020

Team: Klasse: Naam Speler: M/V: Trainingstijden: Trainer(s):
1 4e divisie Bart Casteel M Icoon dinsdag Bart-Jan
1 4e divisie Niels van Rijn M 20:00 tot 21:30 uur
1 4e divisie Rene Kuil M Icoon donderdag
1 4e divisie Nadia Smies V 20:00 tot 21:30 uur
1 4e divisie Maud Bos V
1 4e divisie Liesbeth Harkema V
2 5e divisie Freek Noach M Icoon dinsdag Bart-Jan
2 5e divisie Bram Kodde M 20:00 tot 21:30 uur
2 5e divisie Mark van Woerkom M Icoon donderdag
2 5e divisie Marieke de Jonge V 20:00 tot 21:30 uur
2 5e divisie Merel de Groot V
3 5e divisie Richard de Jong M Icoon dinsdag Bart-Jan
3 5e divisie Jaap van Woudenberg M 20:00 tot 21:30 uur
3 5e divisie Henk van Wijk M Icoon donderdag
3 5e divisie Myrthe Francke V 20:00 tot 21:30 uur
3 5e divisie Lucie Lammers V
3 5e divisie Corine Janssen V
3 5e divisie Ilva Kemper V
4 6e divisie Aron Peters M Icoon dinsdag Olaf Bijlsma
4 6e divisie Frank van der Loo M 20:00 tot 21:30 uur
4 6e divisie Rick Pelgrum M Icoon donderdag
4 6e divisie Demiek Blik V 20:00 tot 21:30 uur
4 6e divisie Rosanne Francke V
5 6e divisie Kevin van den Burg M Icoon dinsdag Olaf Bijlsma
5 6e divisie Chris Ketterink M 20:00 tot 21:30 uur
5 6e divisie Julie Koster V Icoon donderdag
5 6e divisie Esther de Jong V 20:00 tot 21:30 uur
5 6e divisie Denise Timmers V
6 6e divisie Jelmer Vos M Icoon dinsdag Olaf Bijlsma
6 6e divisie Sem van der Meulen M 20:00 tot 21:30 uur
6 6e divisie Sylvan Luijsterburg M Icoon donderdag
6 6e divisie Lian Koster V 20:00 tot 21:30 uur
6 6e divisie Britt Grothkopf V
6 6e divisie Verena Langenberg V
M2 1e kl. Mannen Vincent Dorenbosch M Icoon dinsdag Olaf Bijlsma
M2 1e kl. Mannen Remy Zoeten M 20:00 tot 21:30 uur
M2 1e kl. Mannen Nigel v.d. Poel M Icoon donderdag
M2 1e kl. Mannen Tom Pelgrum M 20:00 tot 21:30 uur
M2 1e kl. Mannen Jarno Bos M
7 8e Divisie Jan Molenkamp M Icoon woensdag Jeroen Velthoven
7 8e Divisie Erwin Frederiksen M 20:00 tot 21:30 uur
7 8e Divisie Eric van Woudenberg M
7 8e Divisie Cindy Geenen V
7 8e Divisie Madelief Eertink V
8 8e Divisie Ton Linders M Icoon woensdag Jeroen Velthoven
8 8e Divisie Chris Francke M 20:00 tot 21:30 uur
8 8e Divisie Bernadette van den Berg V
8 8e Divisie Iryna Solodovnykova V
8 8e Divisie Denise Lammers V
M1 Hfd. kl. Mannen Bram Achterbergh M Icoon woensdag Jeroen Velthoven
M1 Hfd. kl. Mannen Sebastiaan Kok M 20:00 tot 21:30 uur
M1 Hfd. kl. Mannen Raymond Subroto M
M1 Hfd. kl. Mannen Mark Riewald M
M1 Hfd. kl. Mannen Nils Terlien M
M1 Hfd. kl. Mannen Duco Geels M
Reserve Reserve Lionne Blik V
Reserve Reserve Niels Stoffer M
Reserve Reserve Olaf Bijlsma M
Reserve Reserve Alec Hurkmans M
Reserve Reserve Dustin van den Hoven M

Met BAN naar de Bios

Clubkleding

Een nieuw T-shirt nodig? Klik op het T-shirt voor meer informatie. BAN T-shirt

12½ jarig jubileum