Junioren teams seizoen 2018-2019

De junioren die in de seniorencompetitie spelen kunnen de teamindeling op de pagina senioren teams vinden.

Team: Klasse: Naam Speler: M/V: Trainingstijden: Trainer(s):
J1 U19-1 Mitchell Prins M Icoon maandag Edwin en
J1 U19-1 Sem van der Meulen M 17:45 tot 19:15 uur Redmar
J1 U19-1 Jelmer Vos M Icoon woensdag
J1 U19-1 Julie Koster V 18:30 tot 20:00 uur
J1 U19-1 Esther de Jong V
J2 U19-1 Tico Groenveld M Icoon maandag Edwin en
J2 U19-1 Vincent Dorenbosch M 17:45 tot 19:15 uur Redmar
J2 U19-1 Pelle Meijer M Icoon woensdag
J2 U19-1 Verena Langenberg V 18:30 tot 20:00 uur
J2 U19-1 Simone de Jong V
J2 U19-1 Lian Koster V
J3 U19-1 Remy Zoeten M Icoon maandag Edwin en
J3 U19-1 Danilo Bos M 17:45 tot 19:15 uur Redmar
J3 U19-1 Jarno Bos M Icoon woensdag
J3 U19-1 Senna Houtzager V 18:30 tot 20:00 uur
J3 U19-1 Sydney Nanninga V
J3 U19-1 Britt Grothkopf V
J4 U17-1 Tim Espeldoorn M Icoon dinsdag Mark en Niels
J4 U17-1 Silvano Tromp M 18:30 tot 20:00 uur
J4 U17-1 Elvira van Zwieten V Icoon donderdag Mark en Richard
J4 U17-1 Elien Cannegieter V 18:30 tot 20:00 uur
J4 U17-1 Angel Volkert V
J5 U15-1 Thijmen Stoffer M Icoon dinsdag Mark en Niels
J5 U15-1 Lorenzo Luijsterburg M 18:30 tot 20:00 uur
J5 U15-1 Larissa van Woerkom V Icoon donderdag Mark en Richard
J5 U15-1 Imke de Meijer V 18:30 tot 20:00 uur
J6 U17-2 Finn Veltman M Icoon dinsdag Mark en Niels
J6 U17-2 Sander van de Ven M 18:30 tot 20:00 uur
J6 U17-2 Maddy van Engeland V Icoon donderdag Mark en Richard
J6 U17-2 Nienke de Vries V 18:30 tot 20:00 uur
J6 U17-2 Lotte van Londen V
J7 U15-2 Max Blankestijn M Icoon maandag Lesly, Richard en
J7 U15-2 Sacha van Hal M 17:45 tot 19:15 uur Thomas
J7 U15-2 Sanne Huurdeman V Icoon woensdag Lesly, Richard en
J7 U15-2 Eef Van Os V 18:30 tot 20:00 uur Marije
J8 U15-2 Sybren de Boer M Icoon maandag Lesly, Richard en
J8 U15-2 Kaya Çarkçi M 17:45 tot 19:15 uur Thomas
J8 U15-2 Marek Hartman M Icoon woensdag Lesly, Richard en
J8 U15-2 Nadia Borgdorff V 18:30 tot 20:00 uur Marije
J8 U15-2 Michelle Tuinbeek V
J8 U15-2 Lynn van Londen V
J9 U15-2 Elias van Buuren M Icoon maandag Lesly, Richard en
J9 U15-2 Menno Kunz M 17:45 tot 19:15 uur Thomas
J9 U15-2 Jolijn Klaver V Icoon woensdag Lesly, Richard en
J9 U15-2 Mirthe de Vree V 18:30 tot 20:00 uur Marije
J9 U15-2 Amber Brooks V
J10 U11-1 Bas Klasens M Icoon maandag Lesly, Richard en
J10 U11-1 Tim de Groot M 17:45 tot 19:15 uur Thomas
J10 U11-1 Amber Bijlsma V Icoon woensdag Lesly, Richard en
J10 U11-1 Idske Smeding V 18:30 tot 20:00 uur Marije
J10 U11-1 Suus Sportel V
Reserve:
Maarten de Leau M

Met BAN naar de Bios

Clubkleding

Een nieuw T-shirt nodig? Klik op het T-shirt voor meer informatie. BAN T-shirt

BAN Blacklight 2019